Ismét csodás hangulatban zajlott az idei második Újbudai Családi futóversenyünk a Bikás parkban. A hőség ellenére, ( az árnyékban 34 Celsius fok volt!) közel 250 fő velünk futott, az újbudai családok talán egyik legkedveltebb helyszínén itt a Bikás parkban.

Ha ott voltál, akkor részese lehettél a frenetikus hangulatnak, ha most nem tudtál eljönni, akkor nézd meg a videót és a fotókat és gyerek el a következőre!

A fantasztikus hangulatról készül videót itt érheted el:

Ha nem vagy fent a Faceboook-on, akkor pedig a Youtube-ra kattints:

A futóversenyről készült  összes fotót az alábbi linken nézheted végig, és ha ott voltál, akkor feltétlenül like-old!!

itt:

Ez a futóverseny volt a második állomása annak a 4 alkalmas versenysorozatnak, amelyet az
Összefogás 11 SE és a Runaway közös szervez.

A Bikás park  nem először ad otthont a családi futóverseny sorozatunknak, mi sem mutatja jobban, minthogy este 7 órától már többszáz mosolygós család izgatottan várta a rajtot.

A célban minden gyermeket éremmel jutalmaztunk, nemenként és korosztályonként dobogósokat hirdettünk.

Kellemes programokkal fűszereztük a futóversenyt, hiszen a célban gyümölcs, műzliszelet és szörpbár várta a beérkezőket.

A Zöld Követ Egyesület egy igazán tartalmas „zöld kvízzel” várta a látogatókat.

A futóversenyt különböző korcsoportokban indítottuk, az ovisok egészen kiscsoportos kortól a nagycsoportosig 400 métert futottak, míg az iskolások 1. osztálytól 8. osztályig külön korcsoportokra bontva már 800 méteres távot teljesítettek.

Akikben még maradt egy kis szusz, azok a családi örömfutáson is részt vehettek, amely már csak 400 méteres táv volt, de a mosolygós arcokat látva ez valóban egy öröm futás volt!

Az első futóversenyünk regisztrációjánál egy pecsét gyűjtőt füzetet adtunk át, mellyel egy játékot indítottunk. Az, aki 3 futóversenyünkön részt vesz, az indulhat az értékes, 50 ezer Forint értékű Decathlon utalványért.

Amikor összegyűltek a pecsétek, a füzetet lefotózva kérjük vissza küldeni.