Fantasztikus hangulatban lezajlott az idei első családi futóversenyünk Őrmezőn, a
Katica Játszótér melletti futókörön. Velünk futott Őrmező apraja-nagyja, nagy örömmel láttuk, hogy  rekordszámú résztvevő látogatott ki az eseményünkre ezen a szombat délelőttön.

Ha ott voltál, akkor részese lehettél a csodás hangulatnak, ha most nem tudtál eljönni, akkor nézd meg a videót és a fotókat és gyerek el a következőre.

A fantasztikus hangulatról készül videót itt érheted el

A futóversenyről készült  összes fotót az alábbi linken nézheted végig, és ha ott voltál, akkor feltétlenül like-old!!

itt:

Ez a futóverseny volt az első állomása annak a 4 alkalmas versenysorozatnak, amelyet az
Összefogás 11 SE és a Runaway közös szervez.

Őrmezőn nem először rendeztünk meg családi futóversenyt, ahol közel 300 induló volt június 10-én szombaton 10 órától.

Helyszínünk az őrmezői Katica park melletti futókör volt, amely a kerületiek egyik kedvelt futóparkja.

A célban minden gyermeket éremmel jutalmaztunk, nemenként és korosztályonként dobogósokat hirdettünk.

Kellemes programokkal fűszereztük a futóversenyt, hiszen a célban gyümölcs, műzliszelet és szörpbár várta a beérkezőket, a legkisebbeket a FICSAK Játékbérlés várta, számtalan ügyességi játékkal. A Zöld Követ Egyesület pedig egy igazán tartalmas „zöld kvízzel” várta a látogatókat.

A bemelegítést egy igazán különleges programmal színesítettük! Csatlakoztunk a Három Királyfi, Három Királylány Egyesület flashmobjához, a Gyereket a magasba! Körülöttük forog a világ !” címmel.

A futóversenyt különböző korcsoportokban indítottuk, az ovisok egészen kiscsoportos kortól a nagycsoportosig 400 métert futottak, míg az iskolások 1. osztálytól 8. osztályig külön korcsoportokra bontva már 800 méteres távot teljesítettek.

Akikben még maradt egy kis szusz, azok a családi örömfutáson is részt vehettek, amely már csak 400 méteres táv volt, de a mosolygós arcokat látva ez valóban egy öröm futás volt!

Az első futóversenyünk regisztrációjánál egy pecsét gyűjtőt füzetet adtunk át, mellyel egy játékot indítottunk. Az, aki 3 futóversenyünkön részt vesz, az indulhat az értékes, 50 ezer Forint értékű Decathlon utalványért.

Amikor összegyűltek a pecsétek, a füzetet lefotózva kérjük vissza küldeni.

A futóverseny sorozatunk következő állomásai:

Szombat, Július 15.. 18:00-kor Bikás Park

Vasárnap, Szept. 10, 10:00-kor Feneketlen-tó

Vasárnap, Okt. 1, 10:00-kor Gazdagrét Dzsungel  Park

Futóversenyünk következő (2.) állomása 2023. július 15-én szombat 18 órától lesz a Bikás Park-ban, melyre sok szeretettel várunk mindenkit.